Mikołajkowe Pokazy Chemiczne dla Przedszkolaków

W dniu 08.12.2022r. odbyły się pokazy chemiczne przeprowadzone przez panią mgr Izabelę Han i Szymona Śliwkę z klasy 7b dla najmłodszych z Przedszkola przy SP nr 16 we Wrocławiu. Dzieci mogły podziwiać tzw. chemiczny ogród, pojawiającego się ducha w zlewce, lampę Alladyna, spragnioną świeczkę czy też kolorowe baloniki. Fascynacji i zabawie nie było końca. Szymon Ryś wykorzystując sprzęt z Laboratoriów Przyszłości dokumentował wydarzenie. Uczniowie klasy 8b pomagali w opiece nad przedszkolakami. Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z tego wydarzenia.

Opiekun

Izabela Han

Pani Izabela Han i Szymon spalają magnez
Pani Izabela i Szymon próbują uwolnić Dżina:)