Rekrutacja

Wycieczka szkolnych chórów do Zamku Książ

We wtorek 20.12.2022 szkolne chóry udały się na wycieczkę do Zamku Książ. Była to wycieczka całodniowa, która została zorganizowana na zakończenie działalności chórów i współpracy z Akademią Chóralną w Roku 2022.

W wyprawie wzięło udział 31 uczniów. W planie było zwiedzanie Zamku oraz pobliskiej Palmiarni. Podczas zwiedzania uczniowie mogli poznać bardzo ciekawą, związaną z II wojną światową,  historię Zamku oraz to, jak wyglądało tam życie codzienne, kiedy zamieszkiwali w nim Hochbergowie. Zwiedzanie trwało ok. 2,5 godziny, po czym udaliśmy się do pobliskiej Palmiarni. Oglądaliśmy tam ciekawe gatunki roślin oraz zwierząt. Wycieczka była bardzo udana. Relację z wyprawy można zobaczyć TUTAJ.

Katarzyna Sroka, Anna Ziober

Pocztówka z wycieczki
Pocztówka z wycieczki
Skip to content