Rekrutacja

Świetliczaki na tropie.. kolorów świata – IGRZYSKA OLIMPIJSKIE

W naszej świetlicy nigdy się nie nudzimy. Bawimy się i uczymy, spędzamy czas aktywnie na grach i zabawach, tworzymy piękne prace plastyczne i poznajemy ciekawostki o otaczającym nas świecie. Tym razem dzięki udziałowi w projekcie edukacyjnym „Świetliczaki na tropie kolorów świata” klasa 1a przeniosła się w świat starożytnej Grecji i zagłębiła się w temat Igrzysk Olimpijskich. Dzieci poznały ich historię oraz symbole, a także dowiedziały się o różnych dyscyplinach sportowych letnich i zimowych. Nasze świetliczaki wzięły udział w miniolimpiadzie, sprawdziły się w ciekawych konkurencjach sportowych i przeszły tor przeszkód. Dzieci wykonały również prace plastyczne w formie symboli olimpijskich i poznały ich wyjątkowe znaczenie.

Anna Zynek-Szewczyk

Symbole olimpijskie - praca plastyczna
Symbole olimpijskie – praca plastyczna
Uczniowie klasy 1a w czasie wykonywania pracy plastycznej
Uczniowie klasy 1a w czasie wykonywania pracy plastycznej
Konkurencje sportowe i tor przeszkód
Konkurencje sportowe i tor przeszkód
Konkurencje sportowe i tor przeszkód
Konkurencje sportowe i tor przeszkód
Uczniowie klasy 1a w czasie wykonywania pracy plastycznej
Uczniowie klasy 1a w czasie wykonywania pracy plastycznej
Konkurencje sportowe i tor przeszkód
Konkurencje sportowe i tor przeszkód
Skip to content