Kiermasz ciast- odysejowy zawrót głowy

Odyseusze mają przyjemność zaprosić 8. marca wszystkich uczniów oraz nauczycieli do zakupu słodkości w odyseuszowej kawiarence. Słodkości będą w 100% wypiekane na spontanie przez Odyseuszy. Wszystkie pieniądze zebrane w tym dniu przeznaczone będą na pomoc trzem drużynom, startującym w tegorocznej edycji Odysei Umysłu. Zebrane środki pomogą w opłaceniu noclegów i posiłków na miejscu oraz sfinansowaniu zakupu materiałów potrzebnych do stworzenia niepowtarzalnych odlotowych przedstawień, które wprowadzą jury w zachwyt. Obiecujemy, że będziemy godnie reprezentować Naszą szkołę na Ogólnopolskich Finałach Odysei Umysłu w Gdyni.
Cena porcji ciast i smakołyków w kawiarence to 5 zł. Zapraszamy i życzymy smacznego!
Drużyny Odyseuszy

Plakat kiermaszu ciast