VI Dolnośląski Konkurs Recytatorski Poezji Sybirackiej “Wiersze ojców naszych” 2023

W piątek, 17 marca w naszej szkole odbyły się szkolne eliminacje do VI Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Sybirackiej “Wiersze ojców naszych”. Swoje poetyckie interpretacje poezji upamiętniającej losy Polaków zesłanych na nieludzką ziemię przedstawili uczniowie klas IV – VI. Komisja wybrała dwoje reprezentantów, którzy będą przedstawicielami naszej szkoły w dolnośląskim etapie konkursu. Są nimi: Martyna Sokołowska – Dąbek z kl. VI b ( I miejsce) oraz Kacper Bielerzewski z klasy IV a ( II miejsce). Gratulujemy także Karolinie Wasiewicz za zajęcie III miejsca. Wszyscy uczestnicy konkursu wykazali się wrażliwością i dojrzałą recytacją. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

K. Smulska

P. Kwarciak

Reprezentanci SP nr 16 we Wrocławiu w VI Dolnośląskim Konkursie Recytatorskim Wiersze ojców naszych Poezji Sybirackiej.
VI Dolnośląski Konkurs Recytatorski Wiersze ojców naszych Poezji Sybirackiej.