Zawody lekkoatetyczne

W ubiegłym tygodniu nasza szkoła wzięła udział w czwórboju lekkoatletycznym. Dziewczęta zajęły 7 miejsce natomiast chłopcy 27.

W dniu dzisiejszym 16 maja na Stadionie przy ulicy Witelona odbyły się Mistrzostwa Wrocławia Igrzysk Dzieci w Indywidualnych zawodach LA dziewcząt. W zawodach udział wzięło 404 uczestników w kategorii dziewcząt w tym rekordowa ilość, aż 36 sztafet 4x100m. Naszą szkołę reprezentowało 10 dziewcząt, które uzyskały swoje rekordy życiowe oraz zajęły bardzo wysokie miejsca.
Skok w dal: Kornelia Dadej 4,18m, miejsce 2.
Skok wzwyż: Maya Tito 140cm, miejsce 4.
Rzut piłeczka Palantowa: Maja Benedyk 39,5m, miejsce 5.
Sztafeta 4×100: Maja Benedyk, Kinga Biederman, Sabina Dudzic, Kornelia Dadej, miejsce 7.
Bieg na 300m: Zuzanna Piotrowicz, miejsce 9.
Bieg na 600m: Natalia Gembicka, miejsce 10.
Swoich sił również spróbowała Laura Kudrzycka w pchnięciu kulą oraz Magdalena Garczyńska i Ania Chmielowiec w biegu na 60m.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy osiągnięć!

Zawody lekkoatetyczne