Rekrutacja

Sukcesy uczennic SP16

Maja Tito, uczennica klasy 6b Naszej Szkoły, reprezentantka placówki w koszykówce dziewcząt, która przyczyniła się swym udziałem i wspaniałą grą do tak wielkich sukcesów sportowych w roku szkolnym 2022/2023, w niedzielę 28 maja w Mistrzostwach Polski rocznika U -13, zdobyła wraz z koleżankami z zespołu Ślęzy Wrocław Mistrzostwo Polski!

Maja została wyróżniona tytułem MVP (najlepszy gracz meczu) w półfinale i co najważniejsze również w finale. Niebywały sukces, serce rośnie, mamy taki skarb w szkole. Zawody trwały od wtorku, koszykarki wygrywały mecz za meczem. Ślęza Wrocław okazała się najlepsza!

W roczniku U 13 gra też uczennica tej samej klasy 6b Laura Kudrzycka. Niestety nie dostała się do składu na Mistrzostwa, ale trenowała z koszykarkami przez cały sezon. Mam nadzieję, że w przyszłym roku uda się jej także  wystartować w kolejnych finałach, tym razem będzie to już U – 14. Jestem dumna z obu dziewczynek, w końcu przygodę z koszykówką zaczynały pod moim okiem, w naszej szkole, na naszym parkiecie.  W przyszłym roku szkolnym 2023/2024 wraz z Mają, Laurą i pozostałymi zawodniczkami szkolnej reprezentacji, walczymy o kolejne medale. 

Pozdrawiam serdecznie

Katarzyna Krychowska

Maja Tito - uczennica klasy 6b - reprezentantka placówki w koszykówce dziewcząt.
Maja Tito – uczennica klasy 6b – reprezentantka placówki w koszykówce dziewcząt.
Ekipa dziewcząt SP16
Ekipa dziewcząt SP16
Ekipa dziewcząt SP16
Ekipa dziewcząt SP16
Ekipa dziewcząt SP16
Ekipa dziewcząt SP16
NAGRODY
NAGRODY

 

Skip to content