Mistrzostwo województwa dolnośląsko – lubuskiego

Młodsze koleżanki Naszej Mistrzyni Polski Mai Tito – Zuzanna Piotrowicz, Karolina Piotrowska i Lena Ociesa, uczennice Naszej Szkoły, reprezentantki SP 16 w koszykówce, które tyle tytułów wraz z drużyną zdobyły dla nas w roku szkolnym 2022/2023 w niedzielę 28 maja 2023r zostały Złotymi Medalistkami, Mistrzyniami Województwa dolnośląsko – lubuskiego w Lidze Koszykówki Dziewcząt  Rocznika U-12. W Turnieju Finałowym w Wałbrzychu pokonały drużynę ze Wschowy. Wcześniej graliśmy między innymi z drużynami ze Zgorzelca, Jeleniej Góry, Zielonej Góry czy Nowogrodźca.   Pracowałam przez cały rok z dziewczynkami w sezonie 2022/2023 jako trener , wiem ile trudu, ile wyrzeczeń, kosztował je ten czas spędzony w hali sportowej.  Ciężka praca dziewczynek, trenerów, zaprocentowała. Były emocje, łzy, radość. Po trudnym finale , udało się zdobyć upragniony krążek. Nasza Zuzia Piotrowicz została MVP turnieju. Kolejna moja podopieczna wyróżniona tytułem najlepszego gracza meczu. Jestem niesamowicie dumna z osiągnięć dziewczynek.