Rekrutacja

Pierwsze sukcesy sportowe uczniów SP 16

Dnia 13 września 2023r. odbyły się Indywidualne Biegi Przełajowe na 1000m. Nasi podopieczni startowali w trzech kategoriach wiekowych. Łukasz D. z klasy 8b zdobył brązowy medal spośród 196 startujących zawodników klas 7-8  wrocławskich szkół. Jerzy S. z klasy 6b również wywalczył brązowy medal.  W kategorii klas 5-6 w tym biegu brało udział ponad 200 uczniów. Należy wyróżnić Zuzannę P. klasa 6c , która zajęła 6 miejsce wśród dziewczynek klas 5-6 gdzie startowało 198 zawodniczek. Drużynowo zajęliśmy wysokie miejsca, dzięki temu jak pobiegli pozostali uczniowie, zarówno dziewczynki i chłopcy, plasując się w pierwszej 20-stce każdej ze startujących grup. Jesteśmy bardzo dumni z naszych uczniów, którzy przyczyniają się do sukcesów SP 16. Pracujemy ciężko od początku i czekamy na kolejne zawody, zwieńczone wysokimi notami w rankingu szkół wrocławskich.