Rekrutacja

Projekt „Bezpieczne wakacje nad wodą”

W dniu 16.02.2024 r. uczniowie klasy 6 b wzięli udział w programie edukacyjnym „Bezpieczne wakacje nad wodą” zorganizowanym przez Wrocławski Park Wodny. Projekt został przygotowany przez Aquapark Wrocław oraz kadrę wykwalifikowanych instruktorów nauki pływania i ratowników. Jego celem jest promowanie bezpiecznego zachowania nad wodą, czyli jak postępować w sytuacjach krytycznych i jak udzielać pierwszej pomocy.

Umiejętność pływania to nie tylko przyjemność, ale przede wszystkim umiejętność, która może uratować życie. Program „Bezpieczne wakacje nad wodą” zachęca dzieci do nauki pływania i pokazuje, jak czerpać radość z wodnych zabaw bez narażania się na niebezpieczeństwo.

Uczniowie zapoznali się z prezentacją wraz z instruktażem dotyczącym pierwszej pomocy. Po zakończonej lekcji uczniowie wzięli udział w teście wiedzy i otrzymali certyfikat.

Szymon Sycz

Projekt „Bezpieczne wakacje nad wodą"
Projekt „Bezpieczne wakacje nad wodą”
Projekt „Bezpieczne wakacje nad wodą"
Projekt „Bezpieczne wakacje nad wodą”
Projekt „Bezpieczne wakacje nad wodą"
Projekt „Bezpieczne wakacje nad wodą”
Projekt „Bezpieczne wakacje nad wodą"
Projekt „Bezpieczne wakacje nad wodą”
Projekt „Bezpieczne wakacje nad wodą"
Projekt „Bezpieczne wakacje nad wodą”
Skip to content