Rekrutacja

Walentynki w SP16

14 luty w naszej szkole był wyjątkowy, a to za sprawą licznych atrakcji związanych z Dniem Świętego Walentego.

Klasy 4-8 bardzo licznie wzięły udział w zabawie integracyjnej, która miała na celu znalezienie swojej „bratniej duszy”. Dla najszybszych par, które odnalazły swoją drugą połówkę, zostały przygotowane upominki!

Dla klas 1-3 zostało przygotowane w holu szkoły duże serce. Zadaniem uczniów było wyklejenie tego serca, małymi serduszkami ze swoimi inicjałami. Duże serce zostało w całości wyklejone! Uczniowie mogli poczuć wzięć z innymi uczniami z naszej szkoły. 

Dodatkowo, cała społeczność szkolna  miała możliwość wrzucić do skrzyneczki walentynkowej, karteczkę- walentynkę z miłym słowem dla wybranej przez siebie osoby. Skrzyneczka była wypełniona po brzegi! W czwartek uczniowie zostali obdarowani karteczkami, z miłym słowem. 

Samorząd Uczniowski dziękuję za liczny udział w obchodach Świętego Walentego!

Pozdrawiamy i zachęcamy do udziału w kolejnych akcjach, które już niebawem.

Przedstawiciele wraz z opiekunami Samorządu Uczniowskiego. 🙂

Walentynki w SP16
Walentynki w SP16
Skip to content