Rekrutacja

Igrzyska Dzieci w Koszykówce Dziewcząt zwieńczone brązowym medalem

W poniedziałek 19.02.2024r reprezentantki Naszej Szkoły w Koszykówce Dziewcząt klas 4-6 zdobyły brązowy medal Mistrzostw Wrocławia w Koszykówce Dziewcząt. Łącznie w rozgrywkach wzięło udział, aż 77 reprezentacji szkolnych w tym 31 reprezentacji dziewcząt. 

Po sukcesach starszych koleżanek zawodniczki klas młodszych zapragnęły powalczyć o medal. Jak burza przeszły wszystkie turnieje eliminacyjne, pokonując kolejno zespoły z innych szkół. Niestety w finałowych rozgrywkach pierwszy mecz zagraliśmy z zawodniczkami Ekoli, ( w eliminacjach wygraliśmy z nimi), przegrana 12:8 pozbawiła nas możliwości gry o złoto. Cieszymy się niezmiernie z brązu i już szykujemy się na przyszły rok. Koszykówka górą w SP 16! 

Pozdrawiam 

K.Krychowska

Igrzyska Dzieci w Koszykówce Dziewcząt zwieńczone brązowym medalem
Igrzyska Dzieci w Koszykówce Dziewcząt zwieńczone brązowym medalem
Igrzyska Dzieci w Koszykówce Dziewcząt zwieńczone brązowym medalem
Igrzyska Dzieci w Koszykówce Dziewcząt zwieńczone brązowym medalem
Igrzyska Dzieci w Koszykówce Dziewcząt zwieńczone brązowym medalem
Igrzyska Dzieci w Koszykówce Dziewcząt zwieńczone brązowym medalem
Igrzyska Dzieci w Koszykówce Dziewcząt zwieńczone brązowym medalem
Igrzyska Dzieci w Koszykówce Dziewcząt zwieńczone brązowym medalem
Igrzyska Dzieci w Koszykówce Dziewcząt zwieńczone brązowym medalem
Igrzyska Dzieci w Koszykówce Dziewcząt zwieńczone brązowym medalem
Skip to content