Dzień Przedszkolaka

„Każdy przedszkolak dobrze wie, że 20 września od najmłodszego, aż po starszaka, wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka”! 20 września – to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce bowiem Sejm przyjął uchwałę ustanawiającą ten dzień Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. Nie obyło się bez dużej ilości świetnej zabawy i uśmiechów. Przedszkolaki chętnie brały udział w zaproponowanych aktywnościach, m.in: tor przeszkód, przeprowadzenie kolorowego eksperymentu czy zabawy z chustą animacyjną. Na koniec na dzieci czekały słodkie niespodzianki, medale i dyplomy.

gr1 (2)
Dzień Przedszkolaka w gr. I