Wizyta mamy Wojtka w gr. II

27 października odwiedziła nas Mama naszego przedszkolaka Wojtusia Pani Joanna. Pani Joanna pracuje w szpitalu i jest anestezjologiem.  Dzieci wspólne z Panią Asią przygotowały Misia do operacji. Operacja zakończyła się sukcesem a przedszkolaki dowiedziały się jak podaje się pacjentowi leki na sali operacyjnej. Wszyscy wiemy już jak podłączyć kroplówkę. Pani Asia opowiedziała nam jak wygląda jej praca. Mama Wojtka tak oczarowała dzieci, że żadna strzykawka im już nie straszna. Mamy nadzieję, że ta wizyta odczarowała pewne lęki i niepewność dzieci, do sytuacji które bardzo stresują nas rodziców jak i przedszkolaki. Kojący głos Pani Asi dokładnie tłumaczącej dzieciom jak może wyglądać wizyta w szpitalu urzekł wychowawczynie i przedszkolaki. Serdecznie dziękujemy za cudowną wizytę.

gr2
Lekarz – mama Wojtka z przedszkolakami z gr. II