REKRUTACJA

rekrutacja

Dzień Dyni

29 października w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Dyni. Tego dnia dzieci poznały różnorodność dyń, sprawdziły  jak dynie wyglądają w środku i czy mają smaczne pestki. Z chęcią zjadały też dyniowe ciasteczka. Nie zabrakło dyniowych prac plastycznych (m. in. kompozycji z dynioliny, dyniowych lampionów,  masek, dzieł inspirowanych pracami malarki Yayoi Kusama, malowania dyń farbami) i sesji zdjęciowych z dynią w roli głównej. Okazało się także, że pestki dyni to idealne liczmany, dlatego przedszkolaki z ich pomocą bawiły się w rozwiązywanie pysznych zadań matematycznych. A dyniowy tor przeszkód i inne zabawy ruchowe z tym zdrowym warzywem wprawiły wszystkie dzieci w świetny nastrój.

gr. II
Dzień Dyni w grupie II
gr. III
Dzień Dyni w grupie III
gr IV
Dzieci z grupy IV malujące dynie farbami na ulubione kolory
gr. V
Dzieci z grupy V biorące udział w zajęciach dydaktycznych o rodzajach dyń
grupa VI
Mamo, tato, rozpoznasz mnie?
Skip to content