Zajęcia gimnastyczne grupy IV w szkole

27 października grupa IV została zaproszona przez Panią Kasię – mamę Piotrka K. na część szkolną na zajęcia gimnastyczne, które dla nas przygotowała. Mama Piotra to nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 16, której jesteśmy częścią jako ZSP nr 16. Na ogromnej sali gimnastycznej czekał na nas tor przeszkód, który dzieci, po krótkiej rozgrzewce, z przyjemnością pokonywały po kilkanaście razy! Całej zabawie towarzyszyła klasa wychowawcza Pani Kasi, która pomagała przedszkolakom poprawnie wykonywać ćwiczenia i zachowywać ostrożność. Na powitanie i pożegnanie dzieci wykonały okrzyk w kręgu oraz pamiątkowe zdjęcia.

Mamie Piotra K. bardzo dziękujemy za zaproszenie i liczymy na dalszą współpracę.

gr IV
Pamiątkowe zdjęcie przedszkolaków z grupy IV z klasą 6B