REKRUTACJA

rekrutacja

Dzień Postaci z Bajek

Z okazji Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek przedszkolaki wzięły udział w bajkowych spotkaniach, podczas których opowiadały o swoich ulubionych bajkowych postaciach. W tym dniu przypominamy bajki, które są nieodzownym elementem każdego dzieciństwa. Przedszkolaki przebrały się też za swoje ulubione postaci z bajek. Wybrana data nie jest przypadkowa – jest to dzień urodzin jednego z największych twórców bajek – Walta Disney’a.

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek jest doskonałą okazją do rozwijania zainteresowań czytelniczych wśród dzieci. Wartościowe książki kształcą w dzieciach odpowiednie postawy moralne, rozwijają dziecięcą fantazję, pamięć, bogacą słownictwo. Warto wybierać więc bajki, gdzie dobro zwycięża, a zło zostaje ukarane.

Dzień Postaci z Bajek w grupie I
Dzień Postaci z Bajek w grupie II
gr IV
Dzieci z grupy IV pozujące do zdjęcia z medalami za świetną zabawę
Skip to content