REKRUTACJA

rekrutacja

Koncert country „Dziki Zachód i kowboje”

W środę 3 listopada 2021 roku na scenie w przedszkolu odbyło się kolejne spotkanie muzyczne z cyklu „W krainie Pani Muzyki”, zorganizowane przy współpracy z Lubuskim Biurem Koncertowym „Orfeusz”. Motywem przewodnim koncertu pt. „Dziki Zachód i kowboje” była muzyka country rodem z Dzikiego Zachodu. Podczas tej pełnej humoru muzycznej „wyprawy” muzycy zaprezentowali różnorodne piosenki w stylu country. Goście zapoznali uczniów również z instrumentami, na których wygrywali amerykańskie ludowe przeboje, czyli z: banjo, skrzypcami, werblami oraz gitarą. Przy dźwiękach muzyki country dzieci miały możliwość przenieść się w głąb Ameryki, poznać folklor Stanów Zjednoczonych i życie na Dzikim Zachodzie. Spotkanie było dla dzieci niesamowitą przygodą.

1234567
Przedszkolaki oglądające koncert pt. „Dziki Zachód i kowboje”
Skip to content