REKRUTACJA

rekrutacja

Zajęcia Edukacyjne z Psem

5 listopada w grupie I, II i III odbyły się zajęcia edukacyjne z psem. Poprowadziła je pani Urszula Młynarczyk, a towarzyszyła jej Holly. Spotkanie miało na celu oswajanie dzieci z psem i było wspaniałym przykładem połączenia zabawy, nauki, ale też wychowania. Przedszkolaki dowiedziały się jak o zwierzę należy dbać, jak je pielęgnować i co mu jest niezbędne do życia. Mogły dotknąć, pogłaskać Holly, a nawet przytulić się do pupila. Miały również okazje bezpiecznie bawić się z psem oraz nauczyć się jak prawidłowo go nakarmić. Dzieci z wielkim entuzjazmem przyjęły czworonożnego przyjaciela.

Grupa I
Dzieci z grupy I podczas zabawy z pieskiem Holly
Grupa II
Dzieci z grupy II słuchające z uwagą Pani Urszuli i obserwujące pieska Holly
Grupa III
Dzieci z grupy III w towarzystwie pieska Holly
Skip to content