REKRUTACJA

rekrutacja

Zawód – Fryzjer w gr. VI

Przedszkolaki z grupy VI z wielkim zainteresowaniem postanowiły poznać  tajniki zawodu fryzjera. W tym celu dzieci podjęły wiele aktywności, by choć przez chwilę poczuć się jak profesjonalni fryzjerzy. Odwiedziły dwa salony fryzjerskie – w jednym obserwowały pracę groomera, gdzie fryzjerka pielęgnowała owczarka australijskiego. W drugim dzieci mogły zasiąść wygodnie w fotelu i zadecydować o swojej fryzurze, którą z wielką przyjemnością wykonały panie fryzjerki. W przedszkolu  powstała natomiast kolorowa galeria fryzur z papieru oraz kącik fryzjerski, w którym chętnie czesane są lalki. Na pewno zawód fryzjera bywa bardzo ciekawy, o tym przekonały się dzieci z grupy VI.

gr VI 1
Fryzjerka kręci loki dziewczynce
gr VI 2
Fryzjerka wymodelowała fryzurę chłopcu
gr VI 3
Owczarek australijski w psim salonie fryzjerskim
gr VI 4
Portret fryzury wykonany z różowego papieru
gr VI 5
Trzy dziewczynki czeszą lalkom fryzury
gr VI 6
Dziewczynki bawią się w kąciku fryzjerskim
gr VI 7
Szalona fryzura wykonana z kolorowego papieru
Skip to content