Wyniki konkursu plastycznego ,,Liściaki”

Dnia 27.10.2021 r. został rozstrzygnięty przedszkolny konkurs plastyczny pt. ,,Liściaki” zorganizowany przez nauczycielki naszego przedszkola. Głównymi celami konkursu było: rozwijanie kreatywności, uzdolnień plastycznych, wrażliwości artystycznej dzieci; wzbogacanie warsztatu plastycznego w zakresie różnorodnych form i technik plastycznych; wspieranie osiągnięć dzieci uzdolnionych plastycznie; dostrzeganie piękna natury i zwracanie uwagi na ochronę środowiska poprzez wykorzystanie materiałów naturalnych. Konkurs był adresowany do wszystkich przedszkolaków, którzy chcieli w formie plastycznej ukazać piękno jesieni. Cieszył się on bardzo dużym zainteresowaniem wśród dzieci, co potwierdza ilość złożonych prac plastycznych spełniających wymagania konkursu. Wszystkie prace wzbudziły zachwyt jurorów, a ich autorzy zasługują na wielkie uznanie i pochwałę. Podczas oceny zwracano uwagę na aktywność twórczą, umiejętność łączenia ze sobą różnych technik, zagospodarowanie przestrzeni i oryginalne ujęcie tematu. Jury postanowiło nagrodzić laureatów w dwóch grupach wiekowych.

LAUREACI KONKURSU

Grupa wiekowa 3-4 latki:

1. miejsce: Miłosz Ś. (grupa III)
  2. miejsce: Alicja S. (grupa II)
  3. miejsce: Anna Sz. (grupa III)

Grupa wiekowa 5-6 latki:

1. miejsce: Franciszek P. (grupa V)
  2. miejsce: Piotr G. (grupa VII)
  3. miejsce: Piotr P. (grupa IV)

Uczestnikom konkursu zostały wręczone dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Wszystkim dzieciom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i życzymy dalszych sukcesów z plastyczną przygodą!

(1)
Nauczycielki wręczające nagrodę zwycięscy konkursu za 1 miejsce w grupie wiekowej 3-4 latków
(2)
Nauczycielki wręczające nagrodę zwycięscy konkursu za 1 miejsce w grupie wiekowej 5-6 latków