REKRUTACJA

rekrutacja

Wigilia w przedszkolu

21 grudnia obchodziliśmy w naszym przedszkolu jeden z najpiękniejszych dni w roku – Wigilię Bożego Narodzenia. W tym dniu w całym przedszkolu panował radosny nastrój, który podkreślały wspólnie śpiewane przez przedszkolaki kolędy i pastorałki. Świąteczne dekoracje oraz dzieci w eleganckich strojach wprowadzały nastrój oczekiwania na wyjątkowe wydarzenie. O wyznaczonej godzinie w salach i na przedszkolnej stołówce zebrały się wszystkie przedszkolaki, personel przedszkola oraz Panie Dyrektor, które złożyły dzieciom i pracownikom bożonarodzeniowe życzenia. Wszyscy podzielili się opłatkiem i złożyli sobie życzenia, a następnie wspólnie spożyli świąteczny obiad. Po skończonym posiłku pod choinką dzieci znalazły upominki od Świętego Mikołaja. Ten dzień sprawił, że wszyscy poczuli zbliżające się wielkimi krokami Święta Bożego Narodzenia.

Grupa I (2)
Dzieci z grupy I spożywające barszcz wigilijny.
4
Dzieci z grupy IV z prezentem od Mikołaja.
Grupa V (1)
Dzieci z grupy V w oczekiwaniu na świąteczny obiad.
6
Dzieci z grupy VI przed oczekujące na wigilijny barszcz.
Skip to content