Pasowanie na przedszkolaka w grupie I

Najmłodsza grupa dzieci z naszego przedszkola została oficjalnie przyjęta do grona przedszkolaków. Stało się podczas uroczystego pasowania oraz ślubowania złożonego przez dzieci. Był to pierwszy tak ważny i podniosły debiut dzieci z grupy I. Zanim dzieci oficjalnie zostały przedszkolakami, zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne rozwijane w przedszkolu. Śpiewały piosenki i recytowały wierszyki. Występy dzieci zostały nagrodzone wielkimi brawami. Kolejnym punktem programu było złożenie uroczystego ślubowania oraz pasowanie przyjemnym pluszowym ołówkiem, którego dokonała pani wicedyrektor Małgorzata Woźniak. Na pamiątkę każde dziecko otrzymało dyplom i książkę. Na koniec wykonaliśmy wspólne zdjęcie, a w sali czekał na dzieci słodki poczęstunek.

Grupa I (1)
Wspólne zdjęcie dzieci, które dopiero co zostały przyjęte do grona przedszkolaków.
Grupa I (2)
Pani wicedyrektor pasuje Helenkę na przedszkolaka.
Grupa I (3) JPG
Przedszkolaki podczas występu – tańczą „Polkę kłaniankę”.
Grupa I (4)
Przyjęcie z okazji pasowania.