Dzień Pizzy w grupie II, V i VI

9 lutego 2022 r. dzieci z grupy II, V oraz VI obchodziły Międzynarodowy Dzień Pizzy. Tego dnia dzieci obejrzały film edukacyjny, z którego dowiedziały się jak powstaje pizza oraz jakich składników potrzebują, aby przygotować to pyszne danie. Ponadto, przedszkolaki komponowały wymyślone przez siebie pizzę z dostępnych materiałów (m.in. klocków, guzików, patyczków). Dzieci doskonaliły także umiejętność układania wyrazów na podaną głoskę. Dodatkowo, przedszkolaki grały w Dobble-Pizza, wykonały pracę plastyczną o tematyce obchodzonego święta oraz komponowały pizzę, zgodnie z wylosowanym wzorem.

111
Dzieci z grupy VI komponujące wymyśloną przez siebie pizzę.
222
Dziewczynki z grupy VI ze skomponowaną przez siebie pizzą, wykonaną z dostępnych materiałów.
333
Dzieci z grupy VI układające słowa rozpoczynające się podaną głoską.
444
Dzieci z grupy II komponujące wylosowaną przez siebie pizzę wraz z nauczycielką.
555
Dzieci z grupy II grające w Dobble-Pizza.
666
Dzieci z grupy II wykonujące pracę plastyczną ,,Pizza”.
777
Chłopiec z grupy V układający składniki na pizzy.
888
Chłopiec z grupy V trzymający plakat informujący o Międzynarodowym Dniu Pizzy.
999
Dziewczynki z grupy V z rysunkami swoich ulubionych pizz.