WALENTYNKI W PRZEDSZKOLU

14 lutego w całym przedszkolu obchodziliśmy Walentynki. Tego dnia w naszej placówce dominował kolor czerwony. W każdej grupie odbyły się pogadanki nt. „Co to jest miłość?”, „Jak okazujemy miłość?”, „Co jest symbolem Walentynek?”, „W jaki sposób świętujemy to pełne miłości święto?”. Przedszkolaki uczestniczyły w tematycznych zabawach dydaktycznych, ruchowych oraz plastycznych, uczyły się mówić „Kocham Cię” w różnych językach. Radosnej atmosferze towarzyszyły walentynkowe akcenty w formie czerwonych serduszek. Wszyscy bawili się wspaniale, nie obyło się bez walentynkowych upominków i pamiątkowych zdjęć w fotobudkach. Jednaka najważniejsze jest to, że dzieci z tego dnia wyniosły bardzo duży przekaz, mianowicie to, iż kochać należy nie tylko od święta, ale także na co dzień i to, że nawet małe rzeczy i uczynki mogą sprawić drugiej osobie wiele radości i nie muszą to być wcale rzeczy materialne.

Grupa I (1)
Grupa I świętuje Walentynki.
Grupa I (2)
„Traf amora” – Walentynkowe zabawy w grupie I.
Grupa II (1)
Dzieci z grupy II obchodzą Walentynki.
Grupa II (2)
Zabawy walentynkowe w grupie II.
CCA8469D-DBD7-49F8-AE8F-19F03ECB4DCA
Dzieci oraz nauczycielka grupy II na tle ścianki walentynkowej.
649E3EFA-464E-4033-AA67-94AE702BC624
Dzieci z grupy II losujące imię osoby, dla której mają wykonać laurkę walentynkową.
Grupa III (1)
Dzieci z grupy III podczas kodowania na dywanie.
Grupa III (3)
Dzieci z grupy III wraz z Nauczycielką.
gr IV
Dziewczynka z grupy IV podczas wykonywania pracy plastycznej „Walentynkowe Drzewko”.
gr V (1)
Chłopcy z grupy V pozujący na walentynkowej ściance.
gr V (2)
Dziewczynki z grupy V odczytujące wylosowane Walentynki.
Dziewczyna z gr.VI uszyła serduszko dla rodziców
Dziewczyna z gr.VI uszyła serduszko dla rodziców.
literkowe serduszko
Literkowe serduszko.
Grupa VII (1)
Dzieci w grupy VII podczas wykonywania kartek walentynkowych.
Grupa VII (2)
Piękne walentynki dzieci z grupy VII.