Bal karnawałowy w grupie V i VII

Karnawał to czas przepełniony muzyką i świetną zabawą, gdzie ważnym elementem są bale, maskarady i pochody. Właśnie w takiej atmosferze bawiły się dzieci z grupy V i VII w piątek, tj. 25 lutego podczas swoich balów karnawałowych. Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Przedszkolaki przebrane były za bohaterów znanych bajek, w poszczególnych salach można było spotkać: piękne księżniczki, delikatne pszczółki, kotki, odważnego rycerza, kowboja, wysportowanych piłkarzy, tajemniczych ninjów, Batmana, Harrego Pottera… nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Wystrój sali balowej wprowadził radosną atmosferę oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Kolorowe pociągi, tańce z balonami i pomponami, szalone pląsy przy muzyce oraz nauka układów tanecznych wprawiły wszystkich w karnawałowy nastrój. Nikt nie mógł się nudzić i narzekać, a dzieci bawiły się wyśmienicie. Kiedy czas zabawy dobiegł końca przedszkolaki z żalem opuszczały balową salę.

gr V (1)
Dzieci z grupy V podczas poczęstunku.
gr V (2)
Dzieci z grupy V w trakcie nauki układu tanecznego.
gr VII (1)
Grupa VII podczas swojego Balu karnawałowego.