REKRUTACJA

rekrutacja

WIOSNA, ACH TO TY!

21 marca dzieci z naszego przedszkola świętowały Pierwszy Dzień Wiosny. W tym dniu dzieci przyszły do przedszkola ubrane w kolorowe, wiosenne stroje. Każda grupa witała nowa porę roku na swój sposób- były kolorowe pochody wokół przedszkola, wspólne robienie Marzanny, doświadczenia przyrodnicze, gry i zabawy o tematyce wiosennej oraz wiele innych atrakcji przygotowanych w grupach  przez nauczycielki. Był to kolorowy dzień pełen atrakcji i uśmiechów na buziach dzieci. Miejmy nadzieję, że działania naszych przedszkolaków przyczyniły się do tego, że wiosna zostanie już z nami na dobre. 🙂

Grupa I (7)
Przedszkolaki z grupy I witają wiosnę w terenie.
Grupa I (8)
Dzieci z grupy I w poszukiwaniu koloru zielonego – zabawy badawcze kolorami.
Gr.II (3)
Dzieci z grupy II w pochodzie żegnającym zimę oraz witającym wiosnę.
Gr II (4)
Dzieci oraz nauczycielki grupy II na działkach w okolicy przedszkola, wraz z Marzanną symbolizującą pożegnanie zimy i przywitanie wiosny.
Gr IV (9)
Dzieci z grupy IV w zabawie ruchowej z kolorowymi kwiatami.
Gr IV (10)
Dziewczynki z grupy IV pozujące z plakatem Pani Wiosny.
Gr III (1)
Dzieci z grupy III przygotowują portret Pani Wiosny.
Gr III (2)
Dzieci z grupy III przygotowują doświadczenie – hodowla fasoli.
gr V (5)
Dzieci z grupy V podczas spaceru na powitanie wiosny.
gr V (6)
Dzieci z grupy V siejące rzeżuchę i owies do grupowego kącika zieleni.
Skip to content