REKRUTACJA

rekrutacja

DZIEŃ CZEKOLADY

Dnia 12 kwietnia w grupie I i II odbył się Dzień Czekolady. W ten słodki dzień przedszkolaki przyszły ubrane w kolory czekolady – biały, czarny lub brązowy. Podczas zajęć dzieci zapoznały się z historią czekolady, dowiedziały się skąd pochodzi i z czego jest zrobiona. Oglądały filmiki np. „Jak powstaje czekolada?”, bawiły się i tańczyły do czekoladowych piosenek. Mogły także zobaczyć różne rodzaje czekolad oraz skosztować tych rozpływających się w ustach pyszności. To był naprawdę wyjątkowo słodki dzień.

Grupa I (1)
Dzień Czekolady w grupie I.
Grupa II (1)
Dzień Czekolady w grupie II.
Grupa I (2)
Przedszkolaki z grupy I podczas zajęć o czekoladzie.
Grupa II (2)
Dzieci z grupy II podczas zabawy „Połącz połówki”.
Grupa I (3)
Znajdź drugą połówkę – zabawy w grupie I.
Grupa II (3)
Czekoladowe memory – zabawy w grupie II.
Skip to content