REKRUTACJA

rekrutacja

Dzień Pszczoły

20 maja obchodzimy Światowy Dzień Pszczół, które pełnią kluczową rolę w naszym ekosystemie. Tego dnia Przedszkolaki z grup: I, III i V poznały cykl życia pszczoły oraz dowiedziały się, jak wygląda życie tych pożytecznych owadów, „zaglądając” z kamerą do ula.

Tym sposobem dzieci miały możliwość obserwowania wspaniałej współpracy, jaka odbywa się między pszczołami. W ramach zajęć omówione zostały etapy powstawania miodu. Ponadto dzieci mogły skosztować rozmaitych odmian miodu, zwracając jednocześnie uwagę na różnice w kolorze oraz smaku.

Grupa I (1)
Światowy Dzień Pszczół w grupie I.
Grupa I (3)
Degustacja miodu przez dzieci z grupy I.
20220524_091534
Dzieci z grupy III pozują do zdjęcia.
20220524_090452
Dzieci z grupy III rozwiązują zadanie.
gr V (1)
Dzieci z grupy V pozujące do zdjęcia przy gazetce „Światowy Dzień Pszczoły”.
gr V (2)
Dzieci z grupy V podczas degustacji miodu.
Skip to content