REKRUTACJA

rekrutacja

Wycieczka z okazji Dnia Dziecka do Agroturystyka Zielona Dolina w Krzeptowie

24 maja najmłodsze dzieci z przedszkola odwiedziły gospodarstwo Agroturystyka Zielona Dolina w Krzeptowie. Całodzienny pobyt w gospodarstwie dostarczył dzieciom wspaniałych wrażeń. Nasi milusińscy mieli okazję wysłuchać pani, która opowiedziała dzieciom o życiu na wsi, obowiązkach rolnika i zwierzętach. Przedszkolaki mogły zobaczyć i nakarmić kozy, posadzić fasolę, czy wydoić sztuczną kozę Łatkę. Poza tym w otoczeniu gospodarstwa zorganizowane były miejsca zachęcające do aktywności ruchowej: trampoliny, huśtawki, zjeżdżalnie, boisko do mini piłki nożnej i koszykówki, itp., z której naszej dzieciaki chętnie skorzystały. Wyczerpani wrażeniami ale bardzo szczęśliwi wróciliśmy autokarem do przedszkola.

Grupa I (1)
Przedszkolaki z grupy I podczas zwiedzania gospodarstwa.
image000000(1)(1)
Maluszki z grupy II oglądają małe kózki.
Grupa I (2)
Helenka, Julcia i Liwia z grupy I sadzą fasolę.
image000000(5)
Dzieci z grupy II karmią zwierzęta.
Grupa I (3)
Grupa I podczas pobytu w Zielonej Dolinie.
image000000(2)(1)
Dzieci z grupy II uczą się doić kozę.
Skip to content