REKRUTACJA

rekrutacja

Podsumowanie Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Wyzwania Teodora”

Grupa I, II i III zakończyły swoją przygodę z ciekawym programem edukacyjnym, którego bohaterem był sympatyczny Bocian Teodor. Zadaniem przedszkolaków było zdobycie siedmiu odznak: zdrowego osiłka, kuchcikowego mistrza, przyjaciela przyrody, artystycznej duszy, kochającego serca, antynudka i sprawność pomocnej dłoni.  Podczas trwania projektu dzieci rozwijały umiejętności współpracy, wyzwalały pozytywne emocje, rozwijały samodzielność, kreatywność i twórcze myślenie, kształtowały empatię wobec innych osób oraz postawy proekologiczne, upowszechniały zdrowy tryb życia oraz postawy prospołeczne. Zadania, których się podejmowaliśmy dawały nam dużo radości i uśmiechu. Włożyliśmy w nie dużo serca i wysiłku, ale było warto. Za czynną realizację projektu nasze przedszkole zdobyło certyfikat miejsca sprzyjającego wszechstronnemu rozwojowi dziecka.

20220607_125901
Certyfikat dla Placówki.
received_4578808758886394
Dzieci z grupy II z bohaterem projektu Bocianem Teodorem.
20220607_140613
Dzieciaki z grupy I z dyplomami za wzięcie udziału w projekcie.
20220607_131749
Przedszkolaki z grupy III z kartą zdobytych odznak.

 

Skip to content