REKRUTACJA

rekrutacja

LAS W SŁOIKU

Przedszkolaki z grup I, II, III i VI uczestniczyły w warsztatach las w słoiku. Las w szkle to niezwykle modna ozdoba, która zdobywa ostatnimi czasy serca wielu ludzi. Swoją popularność zawdzięcza przede wszystkim pięknemu wyglądowi. Ogród w słoiku, bo tak również nazywa się te ozdoby, jest bardzo łatwy w pielęgnacji.
Warsztaty rozpoczęły się od wprowadzenia teoretycznego. Dzieci dowiedziały się jakie są warstwy lasu oraz jakie rośliny i zwierzęta są dla nich charakterystyczne, a także czym są ogrody w słoikach i skąd się u nas pojawiły.
Tworzenie własnych ozdób w słoikach okazało się niezapomnianym doświadczeniem. Końcowym etapem warsztatów było przyozdobienie naczynia, aby nadać mu indywidualny charakter. Gałęzie, kamienie, szyszki, patyki, kora, mech – każdy mógł zdecydować jak udekorować swój słoik, by wyglądał oryginalnie.

Grupa I (3)

1655225258095
Przedszkolaki z grupy II tworzą piękne kompozycje.

received_533527248557606

IMG_20220614_185436

Skip to content