REKRUTACJA

rekrutacja

Wizyta mamy Oliwki w grupie IV

Bez względu na to ile masz zajęć, najważniejszą rzeczą, jaką możesz zrobić dla przyszłości swego dziecka, oprócz okazywania mu miłości przez przytulanie, jest codzienne głośne czytanie oraz radykalne ograniczenie telewizji”. Jim Trelease

19 września w naszym przedszkolu gościliśmy Panią Kasię – mamę Oliwci z grupy IV – która swoją wizytą przyczyniła się do rozwijania zainteresowań czytelniczych oraz kompetencji komunikacyjnych, a także do wzbogacanie słownika biernego i czynnego naszych przedszkolaków. Pani Kasia przygotowała dla dzieci kilka ciekawych propozycji książkowych. Dzieci z grupy IV w skupieniu i z ogromnym zaciekawieniem słuchały bajkowych opowieści o Tupciu Chrupciu, odpowiadały na zadawane im pytania oraz z wielką ochotą oglądały kolorowe ilustracje.

Mama Oliwki czytająca dzieciom książkę „Tupcio Chrupcio”.
Pani Kasia oglądająca laurki otrzymane od dzieci z grupy IV.
Skip to content