REKRUTACJA

rekrutacja

Dzień Przedszkolaka

„Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 wrzesień zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka.”

20 września dzieci z grupy I, II i IV świętowały dzień, który jest ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce – Dzień Przedszkolaka. Tego dnia czekało na dzieci wiele niespodzianek i atrakcji. Sale przedszkolne udekorowane były pięknymi balonami. Dzieci wzięły udział w licznych zabawach tanecznych i ruchowych, a także QUIZIE sprawdzającym ich wiedzę o przedszkolu. Dodatkowo dzieci wykonały pracę plastyczną, otrzymały medale oraz wzięły udział w uroczystym poczęstunku zorganizowanym z okazji ich święta.

Na dzień przedszkolaka zaświeciło w grupie I słoneczko z odbitych rączek.
Dzieci z grupy II z kolorowymi balonami.
Przedszkolaki z grupy II podczas tanecznych zabaw z balonami.
Przedszkolaki z grupy IV machające do swoich Pań.
Dzieci z grupy IV podczas poczęstunku.
Dziewczynka z grupy IV na tle balonów.
Skip to content