Dzień Drzewa

10 października  obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Drzewa. Z tej okazji w grupach odbyły się zajęcia o tematyce przyrodniczo-ekologicznej. Dzieci wykonały także prace plastyczne, które stały się  „cegiełkami”.  Zebraliśmy 633, 50 zł i wzięliśmy udział w akcji Radia 357  „Posadź z nami las!”. Nasza społeczność sfinansowała koszt posadzenia 44m2 lasu ( 304 zł.) Pozostałą kwotę przeznaczyliśmy na wsparcie Dolnośląskiego Inspektoratu Ochrony Zwierząt.

Dziękujemy!

Certyfikat Właśnie dotarła do nas wspaniała informacja, że finansuje koszt posadzenia m2 Lasu Radia 357! Wspólnie z naszą Społecznością zasadzimy w ten sposób aż 35 700 metrów kwadratowych nowego lasu. To będzie wyjątkowy las ufundowany przez wyjątkowych ludzi. Dziękujemy i gratulujemy dołączenia do tego grona!
Dzieci z gr. VI na tle wykonanych przez siebie drzew.
Dzieci z gr. I malujące liście z masy solnej.
Dzieci z grupy I