REKRUTACJA

rekrutacja

DZIEŃ POSTACI Z BAJEK

Z okazji Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek przedszkolaki z grupy IV wzięły udział w bajkowych spotkaniach, podczas których opowiadały o swoich ulubionych bajkowych postaciach. W tym dniu dzieci przebrały się za swoje ulubione postaci z bajek, wzięły udział w licznych zabawach ruchowych i tanecznych, wykonały pracę plastyczną nawiązującą do bajek z dawnych lat, a także wzięły udział w słodkim poczęstunku.

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek jest doskonałą okazją do rozwijania zainteresowań czytelniczych wśród dzieci. Wartościowe książki kształcą w dzieciach odpowiednie postawy moralne, rozwijają dziecięcą fantazję, pamięć, bogacą słownictwo. Warto wybierać więc bajki, gdzie dobro zwycięża, a zło zostaje ukarane.

Przedszkolaki z grupy IV przebrane za ulubione postacie z bajek.
Dzieci z grupy IV podczas słodkiego poczęstunku.
Chłopiec z grupy IV przebrany za Batmana na tle fotobudki.
Przedszkolaki z grupy IV wykonują pracę plastyczną.

 

Skip to content