REKRUTACJA

rekrutacja

Warsztaty z sowami

7 listopada najstarsza grupa przedszkolaków uczestniczyła w warsztatach przyrodniczych prowadzonych przez Skrzydlatą Ferajnę, pasjonata ptaków- Pana Jakuba, który dba o popularyzowanie wiedzy o ptakach. Na spotkanie przybył w towarzystwie trzech sów : pięknego puchacza, przemiłej w dotyku płomykówki i niespotykanej sowy z Meksyku. Dzieci z zainteresowaniem słuchały ciekawostek z życia sów, oglądały zdjęcia, ilustracje, dotykały piór.

A na koniec mieliśmy możliwość zrobienia zdjęć. Ten dzień był niesamowitym przeżyciem dla naszej grupy.

Serdecznie dziękujemy przybyłym Gościom za interesujące i miłe spotkanie, które na długo pozostanie w pamięci uczestników.

 

Warsztaty z sowami – dzieci z grupy VI
Sowa płomykówka z dziećmi
Dzieci głaskające sowę.
Skip to content