REKRUTACJA

rekrutacja

Zajęcia otwarte w ramach MPPL w grupie IV i VI

W środę – 16.11.2022 – w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia otwarte w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki Logopedycznej. Na zajęciach mieliśmy przyjemność gościć nauczycieli biorących udział w programie oraz jego koordynatorów. W tym dniu dzieci z grupy IV uczestniczyły w zajęciach mających na celu rozwijanie motywacji do wypowiadania się oraz wspieranie kompetencji komunikacyjnych, a także utrwalenie prawidłowego toru oddychania. Przedszkolaki podczas zajęć o tematyce jesiennej czynnie uczestniczyły w zabawach oddechowych, artykulacyjnych oraz rytmicznych. Natomiast zajęcia przygotowane dla dzieci z grupy VI oparte były na zabawach literkowych, za pośrednictwem których możliwe było doskonalenie mowy dzieci, usprawnienie pracy i koordynacji narządów artykulacyjnych, przygotowanie do nauki czytania oraz rozwijanie współpracy w grupie.

Dzieci z grupy IV podczas zajęć otwartych prowadzonych w ramach MPPL.
Przedszkolaki z grupy VI uczestniczące w zajęciach organizowanych w ramach MPPL.
Skip to content