REKRUTACJA

rekrutacja

KONCERT „Z WIZYTĄ W KUBAŃSKIEJ WIOSCE”

W środę 7 grudnia 2022 roku na scenie w przedszkolu odbyło się spotkanie muzyczne pt.: „Z wizytą w kubańskiej wiosce”, zorganizowane przy współpracy z Lubuskim Biurem Koncertowym „Orfeusz”. Podczas tej pełnej humoru muzycznej „wyprawy” przedszkolaki poznały nowy nurt muzyczny – muzykę latynoamerykańską. W trakcie koncertu przenieśliśmy się do kubańskej wioski, by wysłuchać muzyki charakterystycznej dla tego miejsca oraz poznać charakterystyczne instrumenty: saksofon sopranowy, gitara akustyczna, baby bass, bongosy, marakasy, cowbell, claves. Przedszkolaki z przyjemnością i  zaangażowaniem słuchały utworów zaprezentowanych przez muzyków. Czekamy z niecierpliwością na następny koncert!

Przedszkolaki podczas koncertu muzycznego „Z wizytą w kubańskiej wiosce”.
Przedszkolaki podczas koncertu muzycznego „Z wizytą w kubańskiej wiosce”.
Przedszkolaki podczas koncertu muzycznego „Z wizytą w kubańskiej wiosce”.
Skip to content