REKRUTACJA

rekrutacja

Wizyta mamy Kostka w grupie IV

„Dom, gdzie znajduje się książka jest przybytkiem słońca.” – Kornel Makuszyński

Dzieci z grupy IV gościły u siebie w grupie Panią Dorotkę – mamę Kostka z grupy IV – która swoją wizytą przyczyniła się do rozwijania zainteresowań czytelniczych oraz postaw proekologicznych dzieci. Pani Dorotka przygotowała dla dzieci kilka ciekawych propozycji książkowych, wśród których znalazły się komiksy i książki o tematyce ekologicznej. Przedszkolaki dowiedziały się wiele ciekawych rzeczy o procesie recyklingu oraz przypomniały sobie prawidłowy sposób segregacji odpadów. Dodatkową atrakcją były książeczki z zadaniami przygotowane przez mamę Kostka. Serdecznie dziękujemy!

Pani Dorotka czytająca bajkę dzieciom
Mama Kostka oglądająca laurki otrzymane od przedszkolaków z grupy IV.
Dzieci z grupy IV słuchają książek czytanych przez Panią Dorotkę.
Skip to content