REKRUTACJA

rekrutacja

Wizyta mamy Julci w grupie IV

„Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem – to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem.”   /przysłowie chińskie/

W naszym przedszkolu dzieci z grupy IV gościły Panią Kasię – mamę Julci z grupy IV – która swoją wizytą przyczyniła się do rozwijania zainteresowań czytelniczych oraz kompetencji komunikacyjnych, a także do wzbogacanie słownika biernego i czynnego naszych przedszkolaków. Pani Kasia przygotowała dla dzieci kilka ciekawych propozycji książkowych. Dzieci w skupieniu i z ogromnym zaciekawieniem słuchały bajkowych opowieści, odpowiadały na zadawane im pytania oraz z wielką ochotą oglądały kolorowe ilustracje.

Mama Julci czytająca dzieciom bajkę.
Przedszkolaki z grupy IV słuchają bajek czytanych przez Panią Kasię.
Skip to content