Finał Szlachetnej Paczki

„Miarą twojego człowieczeństwa jest wielkość twojej troski o drugiego człowieka” (Ks. Mieczysław Maliński)

Drodzy Rodzice!

Wierząc w siłę jaka drzemie w tak dużej liczbie pracowników oraz rodziców dzieci uczęszczających do naszego przedszkola podjęliśmy się zadania zrealizowania paczki dla potrzebującej rodziny w ramach akcji Szlachetna Paczka. Akcja opiera się o ideę przekazywania bezpośredniej pomocy osobom potrzebującym i ich rodzinom na podstawie wcześniejszego rozpoznania ich potrzeb. I… Udało się! Dzięki Państwa pomocy udało nam się zrealizować wszystkie potrzeby Pani Joanny oraz jej dzieci.  Ilość rzeczy oraz Państwa zaangażowanie przeszło nasze najśmielsze oczekiwania i przyniosło nieoczekiwane efekty! Wspólnie udało nam się przygotować 25 różnorodnych paczek, w których znalazły się artykuły spożywcze, środki czystości, ubrania, zabawki, szczególne upominki oraz bony na zakupy. Gotowe, zakodowane paczki przekazaliśmy bezpośrednio do Pani Joanny, która nie kryła wzruszenia i wdzięczności. Szlachetna Paczka to akcja, która pokazuje, że pięknie jest pomagać, ale wymaga to współpracy i zaangażowania. Oprócz artykułów materialnych potrzebne jest też serce i czas, który poświęcamy innym. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie tym, którzy wspomagali akcję. Dziękujemy za ofiarowany czas, za szlachetność, dobro i otwartość na drugiego człowieka. Pamiętajmy, że dobro to wynik dzielenia.

Plakat z podziękowaniem za udział w akcji.
Paczki przekazane rodzinie Pani Joanny.