KONKURS PLASTYCZNY „MOJA ULUBIONA POSTAĆ Z KSIĄŻKOWEJ BAJKI”

W naszym przedszkolu rozstrzygnięty został przedszkolny konkurs plastyczny pt. ,,Moja ulubiona postać z książkowej bajki” zorganizowany przez nauczycielki naszego przedszkola. Głównymi celami konkursu było: promowanie aktywności czytelniczej, kształtowanie wrażliwości odbioru utworów literackich; rozwijanie kreatywności, uzdolnień plastycznych, wrażliwości artystycznej dzieci; wzbogacanie warsztatu plastycznego w zakresie różnorodnych form i technik plastycznych; wspieranie osiągnięć dzieci uzdolnionych plastycznie. Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem wśród dzieci, co potwierdza ilość złożonych prac plastycznych spełniających wymagania konkursu. Wszystkie prace wzbudziły zachwyt jurorów, a ich autorzy zasługują na wielkie uznanie i pochwałę. Podczas oceny zwracano uwagę na aktywność twórczą, umiejętność łączenia ze sobą różnych technik, zagospodarowanie przestrzeni i oryginalne ujęcie tematu. Jury postanowiło nagrodzić laureatów w dwóch grupach wiekowych.

LAUREACI KONKURSU

Grupa wiekowa 3-4 latki:

1. miejsce: Helena F. (grupa IV)
  2. miejsce: Malina K. (grupa III)
  3. miejsce: Kamila K. (grupa I)

Wyróżnienie: Oliwia K. (grupa IV), Alicja S. (grupa IV), Adam R. (grupa IV).

Grupa wiekowa 5-6 latki:

1. miejsce: Zuzia Sz. (grupa VI)
  2. miejsce: Julian S. (grupa VI)
  3. miejsce: Agata K. (grupa VI)

Wyróżnienie: Klara Ł. (grupa IV).

Uczestnikom konkursu zostały wręczone dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Wszystkim dzieciom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i życzymy dalszych sukcesów z plastyczną przygodą!

Prace konkursowe dzieci na konkurs plastyczny pt. „Moja ulubiona postać z książkowej bajki”.
Dziewczynka z grupy I biorąca udział w konkursie plastycznym.
Dziewczynki z grupy II uczestniczące w konkursie plastycznym.
Uczestniczki konkursu plastycznego z grupy III.
Dzieci z grupy IV biorące udział w konkursie plastycznym.
Przedszkolaki z grupy VI, które wzięły udział w konkursie plastycznym.