REKRUTACJA

rekrutacja

Dzień Dentysty w grupie VI

W poniedziałek, 6 marca dzieci z grupy VI obchodziły Dzień Dentysty. Była to okazja do przypomnienia zasad profilaktyki zdrowia zębów. Przedszkolaki opowiadały, jak dokładnie szczotkować zęby, poznały, jak bakterie przyczyniają się do chorowania zębów i zrozumiały, że wizyta u dentysty nie musi być nieprzyjemna. Na koniec wspólnie ułożyły z klocków na dywanie kształt zęba i wypełniły go ilustracjami zdrowych produktów. A w wolnej chwili dzieci mogły pograć w grę planszową „Zdrowy ząbek”. O zęby warto dbać – warto o tym pamiętać. Taką myślą zakończyliśmy ten dzień.

Dzieci z grupy 6 siedzą wokół ułożonego na dywanie kształtu zdrowego zęba.
Dzieci z grupy 6 grają w grę planszową o zdrowym ząbku.
Dzieci z grupy 6 przy tablicy magnetycznej z plakatami o profilaktyce zębów.
Skip to content