REKRUTACJA

rekrutacja

Dzień Pandy w grupie VI

16 marca obchodzony jest Dzień Pandy Wielkiej – symbol fundacji WWF Polska. Dzieci z grupy VI zaplanowały na ten dzień wiele aktywności. Okazało się , że przedszkolaki znają wiele ciekawostek przyrodniczych z życia pandy, więc wywiązała się w grupie o pandzie żywa dyskusja. Ale nieobojętna była też dzieciom sprawa zwierząt zagrożonych – tych w Polsce i na świecie.

Przedszkolaki mogły obejrzeć prezentację multimedialną w formie zagadek na spostrzegawczość między innymi o rysiu, świstaku, wilku, pandzie, orangutanie czy gorylu. Na zakończenie powstały piękne prace plastyczne przedstawiające portret pandy wielkiej.

Dzieci z grupy VI trzymają w ręce portret pandy wielkiej.
Dzieci z grupy VI trzymają w ręce portret pandy wielkiej.
Dzieci z grupy VI trzymają w ręce portret pandy wielkiej.

 

Skip to content