REKRUTACJA

rekrutacja

Dzień Ziemi

Z okazji przypadającego Międzynarodowego Dnia Ziemi, w piątek 21 kwietnia dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w ogólnopolskiej akcji  „Przedszkolak maszeruje – Ziemię ratuje”, której celem było zwrócenie uwagi na problemy,  z którymi zmaga się planeta Ziemia. Przedszkolaki wspólnie z wychowawczyniami wykonały na tę okazję plakaty, z którymi spacerowały wokół przedszkola. Aby  zachęcić mieszkańców naszego miasta do dbania o środowisko, namalowały na chodniku mural. Dodatkowo nauczyciele w grupach przeprowadzili zajęcia o tematyce proekologicznej, m.in. uczyły się segregować śmieci, zasiały łąkę kwietną, pogłębiały wiedzę o parkach narodowych.

Obchody Dnia Ziemi

 

Przedszkolaki odwiedziły szkolny ogródek.
Dzieci uczą się segregacji odpadów.
Obchody Dnia Ziemi
Dzieci z grupy 6 rozpoznają Parki Narodowe na mapie Polski
Skip to content