Warsztaty czekoladowe w grupie IV

Dzieci z grupy IV wzięły udział w warsztatach czekoladowych realizowanych przez ModraSova. Warsztaty czekoladowe to praktyczne zajęcia pobudzające zmysł smaku, wykorzystujące zdolności manualne i kreatywne myślenie uczestników. Samodzielne tworzenie słodkości sprawia wielką frajdę nie tylko dzieciom. Uczestnicy zajęć samodzielnie przygotowują czekoladę, którą później przelewają do form. Ozdobienie czekolady jadalnymi dodatkami to najmilsza i najłatwiejsza część warsztatów. Podczas zajęć przedszkolaki dowiedziały się jak i z czego powstaje czekolada i jakie tajemnice skrywa. Przeżyły słodką przygodę, podczas której poznały praktyczne zastosowanie czekoladowych technik, jak również samodzielnie stworzyły słodkości dla siebie.

Warsztaty czekoladowe w gr IV.
Czekoladowe serduszka.