REKRUTACJA

rekrutacja

Spotkanie z ekspertem – pasieka „Boża Iskierka”

Dnia 25.03 i 27.03 odbyły się w naszym przedszkolu ciekawe spotkania w ramach realizowanego projektu „Pszczoły i mrówki mają swoje kryjówki”. Naszym gościem był pan pszczelarz z pasieki „Boża Iskierka”, który opowiadał nam o życiu pszczół i mrówek. Pan pszczelarz przekazał dzieciom mnóstwo ciekawostek, dzieci miały możliwość przyjrzenia się mrówkom z bliska, spróbowania pszczelego miodu oraz uzyskania odpowiedzi na nurtujące je pytania. Spotkania były naprawdę wyjątkowe i podobały się wszystkim przedszkolakom!

Spotkanie z ekspertem od mrówek
Spotkanie z ekspertem od mrówek
Spotkanie z ekspertem od mrówek
Spotkanie z ekspertem od mrówek
Spotkanie z ekspertem od mrówek
Spotkanie z pszczelarzem
Spotkanie z pszczelarzem
Spotkanie z pszczelarzem
Spotkanie z pszczelarzem
Spotkanie z pszczelarzem
Skip to content