REKRUTACJA

rekrutacja

Poranek logopedyczny kwiecień

W piątkowy poranek dzieci z grupy II przeniosły się w wyobraźni na wiosenną łąkę, na której  wśród kwiatów spotkały pszczółki, liszki i biedronki. W czasie zajęć, dzieci bawiąc się, ćwiczyły sprawność warg i języka oraz  prawidłowe oddychanie.  Podczas zabawy z kwiatkami dzieci doskonaliły umiejętność słuchania ze zrozumieniem oraz uczyły się rozróżniać fazę wdechu i wydechu. W czasie zabaw z gąsieniczkami  i biedronkami dzieci usprawniały pracę warg, prawidłową pozycję języka oraz  doskonaliły umiejętność pobierania i wypuszczania  powietrza przez rurkę.

Dzieci z gr. II podczas zabaw logopedycznych z wykorzystaniem papierowych kwiatków.
Dzieci z gr. II podczas zabaw logopedycznych z wykorzystaniem papierowych kwiatków.
Dzieci podczas zabaw z wykorzystaniem papierowych gąsienic.
Dzieci podczas zabaw z wykorzystaniem papierowych gąsienic.
Dzieci podczas zabaw logopedycznych z wykorzystaniem papierowych biedronek.
Dzieci podczas zabaw logopedycznych z wykorzystaniem papierowych biedronek.
Skip to content