10.06.2026 dzieci z grupy III odwiedził piesek rasy Samojed o imieniu Luna wraz ze swoją opiekunką, Panią Agnieszką. Dzieci śpiewały piosenkę na powitanie „Witaj Luno”, poznały zasady jak zachowywać się w obecności psa, segregowały psie łapki według koloru. Piesek wspaniale współpracował w czasie zajęć i wykonywał bezbłędnie polecenia swojej opiekunki takie jak daj głos, łapa, obrót, siad i leżeć. Pani Agnieszka bardzo ciekawie prowadziła zajęcia, dzieci słuchały jak zaczarowane, a na koniec głaskały pieska i zaśpiewały na pożegnanie piosenkę „żegnaj Luno”.



